İLİŞKİLER KURSU

Yaşamımızda kuracağımız ilk temel ilişki kendimiz ile olan ilişkimizdir. Diğer insanlar ise bizim aynamız ve kendimiz ile olan ilişkimizin yansımasıdır. İnsan karşısında kendini ve hikayelerini görür. İşte bu yüzden kendini bilmeyen bir insanın başkasını bilmesi mümkün değildir.

İlk temek ilişki insanın sahte kimliği olan egoyu farkına varıp, Özüne dönmesi ve dünyaya Özünün penceresinden bakması ile başlar. Hakikat ile tartışmak ve olanın olduğundan farklı olmasını istemek ve beklemek acı ve keder verir. Mutluluğumuzu dış dünyaya bağlamak ve onları değiştirmeye çalışmak sonu olmayan, dipsiz bir kuyu gibidir ve bizleri daha da mutsuz eder.

Bu kursta Özümüzden gelmeyen düşünce ve inançlarımızı farkına varacak, sorgulayacak ve dönüştüreceğiz. Kendimiz başta olmak üzere, ebeveyn, eş, dost, İş arkadaşlarımız, okul çevremiz, toplum, trafik, ekonomi, politika, savaş gibi konular ile ilgili düşüncelerimizi sorgulayacağız. Geçmiş ile olan ilişkimizi ve geçmiş hikayelerimizi geçmişe bırakacak ve affetmenin gücünü deneyimleyeceğiz. Hakikatte olanın değil, bizim olana yüklediğimiz mananın üzüntü ve kedere   neden olduğunu keşfedeceğiz. Suçlamayı, suçluluk çekmeyi ve kurban olmayı geride bırakıp, mutluluğumuzun sorumluluğunu alacağız.

İlişkiler kursumuz 6 hafta, haftada 2 saatlik seanslar halinde ve ONLİNE verilir. Bu kursu almadan önce The Work Tanıtım ve Olanı Sevmek kursunun alınması gereklidir.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Okuyamıyor musunuz? Kodu değiştirin. captcha txt

Start typing and press Enter to search