“Öğretmene gerek yok. Beklediğin öğretmen sensin. Kendi ıstırabına ancak sen son verebilirsin.”

Byron Katie

İnternet Kursları

Bilindiği üzere günümüz dünyasında zaman çok önemli bir kavramdır. Herkesin oldukça yoğun geçen yaşamları ve bu yaşamlarında yetişmek zorunda oldukları bir yerler, yapmak zorunda oldukları sorumlulukları var.

Evden işe, işten çeşitli toplantılara ve görüşmelere savrulurken, farkındalık geliştirecek eğitim programlarına zaman ayırmaları mümkün olmayabiliyor.

Ayrıca yurt dışında verilen bu eğitimlere zaman ve maddi olanaklar yüzünden gitme olanağı olmayan katılımcılara olanak sağlamak amacı ile online kurslarımızı kurduk.

Eğitimlerin online olarak sunulmasının en önemli sebebi katılma kolaylığı sağlanmasıdır. Bu sayede kişisel gelişim kurslarından Biz FMK Bilgelik Eğitimi ekibi olarak Sertifikalı Eğitmenlerimiz ile sizlere internetten erişebileceğiniz her yerde Farkındalık, Meditasyon, Kabul ve bilgelik eğitimini ayağınıza getiriyoruz.

Online olan bu eğitimlerimizde Zoom webinar ve konferans sistemini kullanmakta ve eğitimizi görüntülü olarak yapmaktayız. Kurslarımız kayıt altına alınıyor ve arzu ettiğinizde tekrar dinleme olanağı veriliyor. Dünyanın her yerinden ulaşabileceğiniz eğitimlerimizi sizlere sunmaktan mutluyuz.

THE WORK TANITIM VE OLANI SEVMEK
THE WORK TANITIM VE OLANI SEVMEK
DETAYLAR
Bu kursta bizlere stres, keder ve ızdırab verip, andan ve Özümüzden uzaklaştıran düşüncelerimizi farkına varıp, yakalayıp 4 soru ve tersine çevirmeleri kullanarak dönüştürmeyi öğreneceğiz.
İLİŞKİLER KURSU
İLİŞKİLER KURSU
DETAYLAR
Yaşamımızda kuracağımız ilk temel ilişki kendimiz ile olan ilişkimizdir. Diğer insanlar ise bizim aynamız ve kendimiz ile olan ilişkimizin yansımasıdır.
ÖZGÜVEN KURSU
ÖZGÜVEN KURSU
DETAYLAR
Bu kurs bir insanın kendisine verebileceği en büyük hediye, Özgüven hakkındadır.
MUTLULUK PROJESİ
MUTLULUK PROJESİ
DETAYLAR
Tüm insanlar mutlu olmak ister ve bu duygu büyük bir olasılıkla dünyada en çok arzu edilen duygudur. Zengin de olsak, başarılı da olsak, dünya nimetlerinin hepsine sahip olsak da en çok arzu ettiğimiz ve deneyimlemek istediğimiz duygudur mutluluk.
UYGULAMALI THE WORK 1
UYGULAMALI THE WORK 1
DETAYLAR
Bu kursta, The Work Uygulama Talimatları, Kolaylaştırıcı Rehberi, Komşunu Yargıla Çalışma Formu, Üç Çeşit İş, Her Seferinde- Bir -İnanış Formu üzerinden detaylı bir şekilde gidilerek The Work pratik yapılacak.
UYGULAMALI THE WORK 2
UYGULAMALI THE WORK 2
DETAYLAR
Bu kursta katılımcılar derinine The Work yapmaya ve ego kimliklerini geride bırakmayı deneyimlemeye başlayacaklar. Düşüncelerinin ötesinde kim olduklarını, kim olmadıklarını deneyimleyerek farkına varma konusunda tecrübeleri artacak.
FARKINDALIK
FARKINDALIK
DETAYLAR
Yaşam şimdiki anda yaşanır.
Farkındalık, şimdiki An’a odaklanıp, anın içinde olan, duygu, düşünce ve eylemi yargılamadan izlemek, kabul etmek ve farkında olmaktır.
MEDİTASYON
MEDİTASYON
DETAYLAR
Farkındalık meditasyonu uyanık bir zihin ile FARKINDALIKTA OTURMAKTIR. Sizi özünüze götüren konsantrasyon ve odaklanma yöntemidir. Meditasyon sırasında doğal nefes, düşünce, duygular ve o anda deneyimlenen her ne ise, bunun farkında olunur.
KALPTEN GELEN İLETİŞİM KURSU
KALPTEN GELEN İLETİŞİM KURSU
DETAYLAR
Empati bir kişinin kendisini başka bir kişinin yerine koyarak, kişinin duygularını, isteklerini ve düşüncelerini anlayabilme becerisi ve olaylara onun bakış açısından bakması demektir. Empatisi olan kişi karşısındaki kişinin duygu ve düşüncelerini hisseder.

her şeyi sorgulayın

Bilgeliğe giden bu aydınlık yolda merak ettiğiniz her şeyi lütfen sorun sorgulayın, size ancak bu şekilde daha faydalı olabiliriz, arayın merak ettiğiniz konuları ve sorularınızı zevkle yanıtlayalım, paylaşalım.

Farketmek için

Kendine izin ver

Aşağıdaki formu doldurarak eğitime katılma talebinizi iletebilirsiniz.

Lütfen adınızı ve soyadınızı yazınız.
Size geri bildirimde bulunabilmemiz için lütfen email adresinizi bizimle paylaşın.
Bu alana kursla ilgili söylemek ve sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Okuyamıyor musunuz? Kodu değiştirin. captcha txt

Start typing and press Enter to search