THE WORK TANITIM VE OLANI SEVMEK

Bu kursta bizlere stres, keder ve ızdırab verip, andan ve Özümüzden uzaklaştıran düşüncelerimizi farkına varıp, yakalayıp 4 soru ve tersine çevirmeleri kullanarak dönüştürmeyi öğreneceğiz. The Work nedir, nasıl yapılır konusunda bilgi ve deneyim sahibi olacağız. Çok etkin meditasyon ve sorgulama   tekniği olan The Work ile düşüncelerimizin ötesinde kim olduğumuzu farkına varacağız.

Yeni başlayan ve her düzeydeki katılımcılara açık olan bu eğitimde, acı veren düşüncelerinize körü körüne inanmadan önce, sorgulayarak, kendinizin öğretmeni ve şifacısı olma yolunda farkındalık geliştireceksiniz.

Yaşantınızın çok basit 4 soru ve tersine Çevirmeler ile dönüşmesi mümkün. Düşüncelerinizin ötesinde kim olduğunuzu deneyimlemek ve kendi kendinizi soktuğunuz zihin hapishanesinden çıkmanın anahtarı olmak isterseniz bu kurs sizin için.

Öz’e ve Özgürlüğe giden yolda beraber olmaya davetlisiniz. Ego bilincini farkına varıp, düşüncelerimizin ötesinde kim olduğumuzu deneyimleyip, kendi gerçeğimizi ve  kendimizi keşfedelim. İçimizdeki sevgiyi çıkarıp, sevecen, şefkatli, barışçı ve dost bir dünya yaratalım. O dünya biz olalım.

Bu kurs 6 haftalık, haftada bir kere, 2 saatlik seanslar ile online olarak verilir. Diğer kurslardan önce alınması zorunluluğu olan temel ilk kurstur.

Üye olmak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Lütfen adınızı ve soyadınızı yazınız.
Size geri bildirimde bulunabilmemiz için lütfen email adresinizi bizimle paylaşın.
Bu alana kursla ilgili söylemek ve sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Okuyamıyor musunuz? Kodu değiştirin. captcha txt

Start typing and press Enter to search