“Öğretmene gerek yok. Beklediğin öğretmen sensin. Kendi ıstırabına ancak sen son verebilirsin.”

Byron Katie

THE WORK TANITIM VE OLANI SEVMEK
THE WORK TANITIM VE OLANI SEVMEK
DETAYLAR
Bu kursta bizlere stres, keder ve ızdırab verip, andan ve Özümüzden uzaklaştıran düşüncelerimizi farkına varıp, yakalayıp 4 soru ve tersine çevirmeleri kullanarak dönüştürmeyi öğreneceğiz.
İLİŞKİLER KURSU
İLİŞKİLER KURSU
DETAYLAR
Yaşamımızda kuracağımız ilk temel ilişki kendimiz ile olan ilişkimizdir. Diğer insanlar ise bizim aynamız ve kendimiz ile olan ilişkimizin yansımasıdır.
ÖZGÜVEN KURSU
ÖZGÜVEN KURSU
DETAYLAR
Bu kurs bir insanın kendisine verebileceği en büyük hediye, Özgüven hakkındadır.
MUTLULUK PROJESİ
MUTLULUK PROJESİ
DETAYLAR
Tüm insanlar mutlu olmak ister ve bu duygu büyük bir olasılıkla dünyada en çok arzu edilen duygudur. Zengin de olsak, başarılı da olsak, dünya nimetlerinin hepsine sahip olsak da en çok arzu ettiğimiz ve deneyimlemek istediğimiz duygudur mutluluk.
UYGULAMALI THE WORK 1
UYGULAMALI THE WORK 1
DETAYLAR
Bu kursta, The Work Uygulama Talimatları, Kolaylaştırıcı Rehberi, Komşunu Yargıla Çalışma Formu, Üç Çeşit İş, Her Seferinde- Bir -İnanış Formu üzerinden detaylı bir şekilde gidilerek The Work pratik yapılacak.
UYGULAMALI THE WORK 2
UYGULAMALI THE WORK 2
DETAYLAR
Bu kursta katılımcılar derinine The Work yapmaya ve ego kimliklerini geride bırakmayı deneyimlemeye başlayacaklar. Düşüncelerinin ötesinde kim olduklarını, kim olmadıklarını deneyimleyerek farkına varma konusunda tecrübeleri artacak.
FARKINDALIK
FARKINDALIK
DETAYLAR
Yaşam şimdiki anda yaşanır.
Farkındalık, şimdiki An’a odaklanıp, anın içinde olan, duygu, düşünce ve eylemi yargılamadan izlemek, kabul etmek ve farkında olmaktır.
MEDİTASYON
MEDİTASYON
DETAYLAR
Farkındalık meditasyonu uyanık bir zihin ile FARKINDALIKTA OTURMAKTIR. Sizi özünüze götüren konsantrasyon ve odaklanma yöntemidir. Meditasyon sırasında doğal nefes, düşünce, duygular ve o anda deneyimlenen her ne ise, bunun farkında olunur.
KALPTEN GELEN İLETİŞİM KURSU
KALPTEN GELEN İLETİŞİM KURSU
DETAYLAR
Empati bir kişinin kendisini başka bir kişinin yerine koyarak, kişinin duygularını, isteklerini ve düşüncelerini anlayabilme becerisi ve olaylara onun bakış açısından bakması demektir. Empatisi olan kişi karşısındaki kişinin duygu ve düşüncelerini hisseder.

Yaklaşan eğitimlerimiz

Şu anda yaklaşan etkinlikler bulunmamaktadır.

hizmetlerimiz

İşletmeler: Kurumsal Liderlik için, Menajerler, Ekipler ve Çalışanlar için.

Bireyler, Çiftler, Aileler ve Gruplar:

  • Özel Seanslar
  • Atölye Çalışmaları
  • Internet (Online) Kursları
  • Yaz Okulu
  • FMK Sertifika Eğitim Programı

Aynı zamanda genel konuşmalar ve tanıtıcı sunular sunuyoruz. Tüm oturumları İngilizce ya da Türkçe olarak verebiliyoruz.

Eğitimlerimizi aşağıdaki kategorilerde herhangi birinde sunabiliriz:

İlişkiler, Sağlık ve Hastalık, Kanser, Özgüven, Ebeveynlik, Çocuklar, Kaygı, Tanrı, İş ve Kariyer, Para, Vücut ve Yaşlanma, Ölüm, İflas, Boşanma, Şiddetli Geçimsizlik, Şiddet, Bağımlılıklar, İhtilaf ve Çatışmalar, Başarı, Savaş, Politika, Sınav Korkusu, Panik Atak, Depresyon, Hırs, Kıskançlık, İntikam, Nefret, Affetmek, Şikâyetlerimiz, Beklentilerimiz, Kırgınlıklar ve Küskünlükler, Haklı Olmak, Mükemmelliyetçilik ve Hata Yapma Korkusu, Ertelemelerimiz, Zaman Yönetimi, Düşünce Kalıplarımız, Yargılar/ Etiketlemeler.

her şeyi sorgulayın

Bilgeliğe giden bu aydınlık yolda merak ettiğiniz her şeyi lütfen sorun sorgulayın, size ancak bu şekilde daha faydalı olabiliriz, arayın merak ettiğiniz konuları ve sorularınızı zevkle yanıtlayalım, paylaşalım.

Farketmek için

Kendine izin ver

Aşağıdaki formu doldurarak eğitime katılma talebinizi iletebilirsiniz.

Lütfen adınızı ve soyadınızı yazınız.
Size geri bildirimde bulunabilmemiz için lütfen email adresinizi bizimle paylaşın.
Bu alana kursla ilgili söylemek ve sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Okuyamıyor musunuz? Kodu değiştirin. captcha txt

Start typing and press Enter to search