Skip to content

Fmk Eğitim Atölyesi Tüketici Açısından Oluşabilecek Cayma – İptal İade Koşulları

GENEL:

Taraflar ve tanımlar

a) FMK Bilgelik Atölyesi (Karma Konsept Kişisel Gelişim ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.) (Bundan böyle “HİZMET SAĞLAYICI” olarak anılacaktır).

b) FMK Bilgelik Atölyesi atölyelerine, eğitim, sunum ve seanslarına katılmak talebinde bulunan kişi (bundan böyle (“KATILIMCI”) olarak anılacaktır.

Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

KATILIMCILAR, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir. 

SATIN ALINAN HİZMET BEDELİ ÖDENMEZ İSE: 

KATILIMCI, satın aldığı hizmet bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, HİZMET SAĞLAYICININ hizmet teslim yükümlülüğü sona erer.

KREDİ KARTININ YETKİSİZ KULLANIMI İLE YAPILAN ALIŞVERİŞLER: 

KATILIMCI tarafından hizmet alındıktan sonra, KATILIMCI’nın ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan hizmet bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından HİZMET SAĞLAYICI ‘ya ödenmez ise, KATILIMCI, sözleşme konusu aldığı sertifikayı 3 gün içerisinde HİZMET SAĞLAYICI’ya ödemek zorundadır.

CAYMA HAKKI:

KATILIMCI hizmet konusunu oluşturan atölye eğitimleri başlamadan önce hizmet bedelin ödenmesinden sonraki 14 gün içerisinde aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir.

HİZMET SAĞLAYICININ CAYMA HAKKI BİLDİRİMİ YAPILACAK İLETİŞİM BİLGİLERİ:

ŞİRKET ADI/UNVANI: KARMA KONSEPT KİŞİSEL GELİŞİM VE DAN. HİZM. A.Ş

ADRES: Mebus Evleri Mah. Turgut Reis Cad. No: 3/2, Çankaya / Ankara

EPOSTA: info@bilgelikatolyesi.com

TEL: 0530-730-1787

İADE KOŞULLARI:

HİZMET SAĞLAYICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve KATILIMCI’yı borç altına sokan belgeleri KATILIMCI’ ya iade etmekle yükümlüdür.

TEMERRÜT HALİ VE HUKUKİ SONUÇLARI

KATILIMCI, ödeme işlemlerini kredi kartı ile yaptığı durumda temerrüde düştüğü takdirde, kart sahibi banka ile arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyeceğini ve bankaya karşı sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini KATILIMCI’dan talep edebilir ve her koşulda KATILIMCI’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, KATILIMCI, borcun gecikmeli ifasından dolayı HİZMET SAĞLAYICI’nın uğradığı zarar ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder. 

ÖDEME VE TESLİMAT

Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak, GARANTİ BBVA bankası hesaplarımızdan KARMA KONSEPT KİŞİSEL GELİŞİM VE DAN. HİZM. A.Ş IBAN:TR31 0006 2001 1940 0006 2975 44 numaralı TL hesabına yapabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile, Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.

Atölye çalışmalarımız canlı ve videolu olarak yapılır. Bu kurslarımıza katılmak için akıllı bir telefon ya da bir bilgisayar yeterlidir. Eğitimlerimizin büyük çoğunluğu Byron Katie’ nin The Work (Çalışma) metodu üzerinedir ve Uluslararası Byron Katie Enstitüsünden Sertifikalı The Work Kolaylaştırıcıları tarafından verilmektedir. Kurslarımız genelde 6 veya 7 haftalık, haftada bir kere, 2 saatlik seanslar olarak online verilir ve kayıt altına alınır. “Katılımcı Belgesi” alabilmek için bir seans dışında tüm seanslara (örnek: 6 seanstan en az 5 ine) katılım gerekir.  Kaçırılan seans da ses kaydından dinleyerek, verilen ev ödevinin yapılması gerekmektedir. Online Katılım Kuralları ayrıca belirtilmektedir.