MUTLULUK PROJESİ

450,00 

SKU: 457 Kategori: Etiket:

Tüm insanlar mutlu olmak ister ve bu duygu büyük bir olasılıkla dünyada en çok arzu edilen duygudur. Zengin de olsak, başarılı da olsak, dünya nimetlerinin hepsine sahip olsak da en çok arzu ettiğimiz ve deneyimlemek istediğimiz duygudur mutluluk. Servet ve bolluk içinde olmasına rağmen mutlu olmayan pek çok insan vardır. Ancak başarılı, zengin, güzel veya yakışıklı, genç, sevilen, sayılan, takdir edilen, sağlıklı biri olursam mutlu olurum inancı ile yaşayan saymak ile bitmez insan vardır.

Tüm insanlar mutlu olmak ister ve bu duygu büyük bir olasılıkla dünyada en çok arzu edilen duygudur. Zengin de olsak, başarılı da olsak, dünya nimetlerinin hepsine sahip olsak da en çok arzu ettiğimiz ve deneyimlemek istediğimiz duygudur mutluluk. Servet ve bolluk içinde olmasına rağmen mutlu olmayan pek çok insan vardır. Ancak başarılı, zengin, güzel veya yakışıklı, genç, sevilen, sayılan, takdir edilen, sağlıklı biri olursam mutlu olurum inancı ile yaşayan saymak ile bitmez insan vardır. Mutluluğumuzu dıştan birine veya bir koşula bağladığımız zaman bir dilenci yaşamı deneyimleriz. Bağımlı, eksik ve mutlu olmak için dış dünyaya ihtiyaç duyan bir yaratık oluruz. Özünden, gönlünden, kalbinden, gerçek kendinden uzak.

Bu kurs sizlere, hepimizin hak ettiği, bizleri koşulsuz mutluluğa götürecek farkındalığı deneyimleyip, ışığı içinizde yakalamanızı sağlayacak. Düşüncelerin ötesinde olan Öz’ümüzde ki koşulsuz mutluluk halimizden uzaklaştıran düşüncelerimizi farkına varıp, sorgulayıp, dönüştürmek için yol açacak.

Bu kurs 6 hafta olup, 2 saatlik seanslar ile, haftada bir kere ve ONLİNE verilir. Bu kurs alınmadan önce The Work Tanıtım ve Olanı Sevmek kursunun alınması mecburidir.