Skip to content

Web Sitesi Kullanım Koşulları

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. KARMA KONSEPT KİŞİSEL GELİŞİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ A.Ş. bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz. Siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız, değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

  1. Telif Hakları ve Ticari Markalar

bilgelikatolyesi.com sitesinin tüm hakları KARMA KONSEPT KİŞİSEL GELİŞİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ A.Ş.’ne aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler, grafikler vb.. içerikler, ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır. bilgelikatolyesi.com‘da yer alan her türlü bilgilerin ve materyallerin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz. bilgelikatolyesi.com’da yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.

  1. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılar

bilgelikatolyesi.com sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı(link) verilebilir. Bu bağlantılar bilgi vermek ya da reklam amaçlı yerleştirilmiş olabilir. Kullanıcının bu linklere bağlantı yapıp yapmaması tamamen kendi inisiyatifindedir. Bu nedenle Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde bilgelikatolyesi.com’un hiçbir kontrolü olmadığı için bilgelikatolyesi.com’un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca bilgelikatolyesi.com’un bu şekilde herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.

  1. Kullanıcı Bilgileri

bilgelikatolyesi.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur. Kullanıcı bilgilerinin gizliliği ile ilgili ayrıntılar için “Gizlilik Sözleşmesi” sayfasını inceleyebilirsiniz.

  1. Kullanıcı Yükümlülükleri

bilgelikatolyesi.com her an güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki bazı fiyat bilgilerinde yanlış eksik ya da eski bilgiler bulunabilir. Tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan KARMA KONSEPT KİŞİSEL GELİŞİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ A.Ş. sorumlu tutulamaz.