Skip to content

Ödeme ve Teslimat

Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak, GARANTİ BBVA bankası hesaplarımızdan KARMA KONSEPT KİŞİSEL GELİŞİM VE DAN. HİZM. A.Ş IBAN:TR31 0006 2001 1940 0006 2975 44 numaralı TL hesabına yapabilirsiniz.

 

Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile, Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.

 

Atölye çalışmalarımız canlı ve videolu olarak yapılır. Bu kurslarımıza katılmak için akıllı bir telefon ya da bir bilgisayar yeterlidir. Eğitimlerimizin büyük çoğunluğu Byron Katie’ nin The Work (Çalışma) metodu üzerinedir ve Uluslararası Byron Katie Enstitüsünden Sertifikalı The Work Kolaylaştırıcıları tarafından verilmektedir. Kurslarımız genelde 6 veya 7 haftalık, haftada bir kere, 2 saatlik seanslar olarak online verilir ve kayıt altına alınır. “Katılımcı Belgesi” alabilmek için bir seans dışında tüm seanslara (örnek: 6 seanstan en az 5 ine) katılım gerekir.  Kaçırılan seans da ses kaydından dinleyerek, verilen ev ödevinin yapılması gerekmektedir. Online Katılım Kuralları ayrıca katılımcılara gönderilir.